365 روز در یک نگاه

طراحی شده توسط سعید فتوت

 تقویم سال 1403 با هدف حمایت از

لطفا پس از هر واریز مبلغی که از پادکست بی پلاس حمایت کردید  فیش آن را در دایرکت اینستاگرام ارسال فرمایید. ( انتشارش موجب تشویق دیگران شویم )

insta: @saeedfotovat.ir

تقویم جادویی، یک تقویم 365 روز در یک نگاه که دارای بخش های مختلف است و هر ساله توسط اعضای تیم ما بروز رسانی، سپس طراحی و در نهایت  منتشر می شود.
در این تقویم ماه ها، روز ها و مناسبت ها را می توانید در یک نگاه ببینید و براساس واقعیت برنامه ریزی کنید!

چرا از پادکست بی پلاس حمایت کنیم؟

چیزی که همه جامعه ما نیاز دارد آگاهی است، موضوعی که نجات بخش ایران و ایرانی است. 

سالم ترین ابزار در‌حال حاضر برای دادن آگاهی کتاب ها هستند و شاید می‌توان گفت تنها راه نجات ایران خواندن همین‌کتاب ها باشد. 

واقعیت این است که در‌سیستم آموزشی ما هیچ فرهنگ سازی و آموزشی برای خوانش و درک اهمیت کتاب وجود ندارد از طرفی اغلب ما آنقدر شلوغ هستیم که زمانی برای خواندن‌کتاب نداریم.
بی پلاس مدت هاست برای دادن آگاهی به فارسی زبانان از طریق ساخت پادکست و ویدیو آنهم از  خلاصه کتاب ها تلاش می کند. از این رو تلاش کردیم سهم کوچکی برای ادامه هدفشان باشیم.

راه های ارتباطی با بی پلاس

وب سایت

یوتیوپ

اینستاگرام

کست باکس

نحوه تهیه

 امسال قصد داشتیم به صورت چاپ شده به دستتان برسانیم اما در نهایت تصمیم بر این گرفتیم که به صورت فایل قابل چاپ برای دانلود در دسترس قرار بگیرد.

پس از دانلود فایل می توانید در یک دفتر فنی – مهندسی زحمت چاپ آن را خودتان بکشید. 

سوالات متداول برای چاپ

فرمت طراحی وکتور است و بصورت در ابعاد نامحدود امکان چاپ می باشد.

بنظر من روی پلات کاغذی بصورت رنگی چاپ کنید.
البته میشود بصورت کتد چاپ کنید اما خیلی خوش دست نیست.

سایز های پیشنهادی:
تیمی:
با هدف استفاده در تیم ها و یا داشتن وظایف زیاد 
90 * 130 سانتی متر ابعاد مناسبی است.
فردی:
برای استفاده بصورت فردی یا داشتن برنامه های کمتر
60*90 سانتی متر ابعاد مناسبی است.

قیمت تقویم

قرار بود که تقویم کاملا رایگان باشد  در نهایت قرارمان این شد که حداقل مبلغی برای کمک به آگاهی جامعه به پادکست بی پلاس به صورت مستقیم پرداخت شود.

در واقع شما برای هر بار اقدام به چاپ فایل حداقل  5۰.۰۰۰۰ تومان ( هرچقدر بیشتر بهتر ) متعهد میشوید مستقیما به پادکست بی پلاس پرداخت کنید. ( بعنوان مثال: 3 نسخه تکثیر کردید  حداقل 150.000 تومان پرداخت کنید. )

نحوه پرداخت

می خواستیم درگاه پرداخت بگذاریم و وقتی پرداخت انجام شد لینک دانلود در دسترس قرار بگیرد اما با توجه اینکه همه ما هدفمان موفقیت است و یکی از اصلی ترین پارامترهای موفقیت راستگوی و تعهد است اساس را بر اعتماد گذاشتیم.

قرار است چه مشکلی را حل کند؟

یکی‌از دلایلی مهمی که ما به اهدافمان نمی رسیم این است که فرصت و ‌‌زمان مناسبی برای رسیدن به آن تخصیص نمی دهیم. در واقع هدف آنقدر بزرگ است که در‌ زمان مدنظر دست یافتنی نیست و یا آنقدر تعداد اهداف زیاد می باشد که با توجه به زمانی که داریم به نتیجه رساندن آن ها خارج از توانمان است.
از همه مهمتر وقتی در اهدافمان پارامتر مهمی مانند: زمان را فراموش می کنیم، آن ها را در میان حجمی از کارهای پیش رو گُم می کنیم.
در تقویم جادویی خیلی واضح زمان را درک می کنیم چون تمام سال پیش رویمان در یک نگاه قابل رویت است و باعث می شود که مانند: یک فرمانده بر روی تمامی روزهای سال خود مسلط  و با آگاهی و اشراف کامل برای روزهای پیش رویمان هدف گذاری کنیم.

واریز حداقل 50.000 تومان به ازای هر نسخه که چاپ میکنید.

روی دکمه آبی رنگ بالا ضربه بزنید تا به وب سایت بی پلاس انتقال پیدا کنید و از آنجا در بخش حمایت ریالی اقدام به پرداخت کنید.

فیش را در اینستاگرام ارسال کنید.

insta: @saeedfotovat.ir

دانلود تقویم

برای دریافت فایل تقویم  می بایست فرم زیر را تکمیل کنید.

به امید ایرانی آگاه و آباد
سعید فتوت – مدیر و مشاور برندینگ و تبلیغات

محتوا در سایز موبایل تولید و بهینه شده است بزودی نسخه دسکتاپ منتشر میشود.

شما با دانلود فایل متعهد میشوید که به ازای هر نسخه که چاپ میکنید به پادکست بی پلاست حداقل 50.000 تومان کمک کنید.